Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a haciz şoku!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a haciz şoku!

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a haciz şoku! Makam odası haczedildi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın makam odasındaki eşyalar haciz kapsamında götürüldü. Adana Büyükşehir Belediye Müteahidi alacağını tahsil edemeyince Başkan Zeydan Karalar’ın odasındaki makam koltuğu, makam ve toplantı masası ile diğer koltukları haczettirdi.

Adana Büyükşehir Belediye basın bürosundan gönderilen bültende alacağın önceki döneme ait olduğu iddia edildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “Hacze neden olan borç 2016’da yapılan bir işle ilgili. Geçmiş dönemde ve bizim dönemimizde yapılan protokoller çerçevesinde, 2020’de sadece 6 ayda 6 milyon 480 bin lira ödenmiş ve ödemeler devam etmesine rağmen haciz işlemi yapılmıştır.” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Karalar'ın bu açıklamasının aksine söz konusu müteahhidin alacağının Zeydan Karalar dönemine ait olduğu ifade ediliyor. 

 

Görüşlerinizi Bildirin

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

DİĞER HABERLER